- Mgr. Mária RothensteinováRiaditeľka
- Mgr. Zuzana ŠčibranyováZástupkyňa
Triedna učiteľka: IX.A
- Ľubica FalťanováŠkolská špeciálna pedagogička
- Mgr. Zuzana SamuhelováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.B
- Petronela AdamcováPedagogická asistentka
- Katarína BartošováVychovávateľka
- Mgr. Hana BoskovičováUčiteľka
- Kamila ČajdováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.A
- Mgr. Lucia ČechováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.B
- Mgr. Lucia ČECHOVÁPedagogická asistentka
- Ing. Slávka GrambličkováUčiteľka
- Mgr. Enikő KatonaováVychovávateľka
- Mgr. Andrea MajováVychovávateľka
- Mgr. Lucia MiglieriniUčiteľka
- Mgr. Renáta MikulováUčiteľka
- Mgr. Mária PetrekováUčiteľka
Triedna učiteľka: IX.B
- Mgr. Luaces Aristarco Paulino PérezZahraničný lektor
- Mgr. Dušan ŠestákUčiteľ
- Mgr. Peter BalogUčiteľ
Triedny učiteľ: V.B
- Diana FarkašováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Marcela HnilicováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.B
- Mgr. Dávid ChmelárSociálny pedagóg
- Mgr. Ivana PredajnianskáPedagogická asistentka
- Anna DevečkováUčiteľka v materskej škole
- Zuzana HnátováUčiteľka v materskej škole
- Jana LomjanskáUčiteľka v materskej škole
- Zlatica MachálikováUčiteľka v materskej škole
- Mgr. Mária PaľováUčiteľka v materskej škole
- Monika SchotterováUčiteľka v materskej škole
- Helena BaumannováUčiteľka v materskej škole
- Ing. Jana BohunickáUčiteľka v materskej škole
- Miriam DanielováUčiteľka v materskej škole
- Michaela DrugdováPomocná vychovávateľka
- Bc. Dominika JeškováUčiteľka v materskej škole
- Jana KhandlováUčiteľka v materskej škole
- Mgr. Lýdia LiškováŠkolská psychologička
- Anna MasarovičováZástupkyňa MŠ
- Jana MedekováUčiteľka v materskej škole
- Mgr. Monika PallayováPedagogická asistentka
- Mgr. Jana PoláčkováUčiteľka
Triedna učiteľka: VII.A
- Eva RadnótiováUčiteľka v materskej škole
- Mgr. Veronika SemjanováUčiteľka v materskej škole
- Kvetoslava ŠtevlíkováUčiteľka v materskej škole
- Mgr. Laura HlavováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.A
- Katarína DANEKOVÁŠkolská špeciálna pedagogička
- Adrián BalážPedagogický asistent
- Katarína ČajkovskáUčiteľka
- Bc. Kristína ČintalanováPedagogická asistentka
- Mgr. Laura EgedováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.A
- Mgr. Martina HarinekováVychovávateľka
Triedna učiteľka: I.B
- Matej HnilicaUčiteľ
- Mgr. Lenka JanošováPedagogická asistentka
- Mgr. Eva KúdelováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.A
- Miriam LudvigováZástupkyňa MŠ
- Martina MagdinováUčiteľ
- Petra MajerováUčiteľka
- Tatiana MikulováPomocná vychovávateľka
- Mgr. Nadežda NavarováŠkolská špeciálna pedagogička
- Mgr. Viktória PlánkováSociálna pedagogička
- Petronela Poláková, DiS. art.Pedagogická asistentka
- Ing. Marcela HodosyováUčiteľka
- Sarah HuováUčiteľka
- Eduard JasekPedagogický asistent
- Mgr. Jana KompasováUčiteľka
- Bc. Lucia NémethováPedagogická asistentka