• Ako darovať:

• Situácia slovenských škôl je všeobecne známa, bez pomoci rodičov, učiteľov, absolventov škôl a rôznych firiem sa ťažko zháňajú prostriedky na zvyšovanie úrovne výchovno-vzdelávacieho procesu a materiálno-technického vybavenie škôl. Preto si vás týmto dovoľujeme poprosiť o finančnú alebo materiálnu pomoc, ktorá je v rámci vašich možností. Všetky dary využijeme v prospech vašich detí a našich žiakov. Záleží nám na tom, aby naša škola v krátkom čase nadobudla ráz modernej inštitúcie 21. storočia. Bez Vašej pomoci to nedokážeme.

Za akýkoľvek druh pomoci ďakujeme a garantujeme, že bude využitá v prospech školy.

MOŽNOSTI POMOCI:

Finančná: zaslanie akejkoľvek sumy na účet SK89 5600 0000 0084 2374  3005. Pre transparentnosť treba uviesť meno a priezvisko darcu.

Materiálna: funkčná výpočtová technika, kancelársky nábytok, koberce, sedacie súpravy, obrazy alebo rámy na obrazy, nástenky, inštalatérske a iné práce, odborné konzultácie a rady, hygienické potreby, kancelársky papiere a potreby, darčekové predmety, knihy, farby a laky, záhradná technika a pod.

Všetky dary budú transparentne zaevidované a mená darcov budú zverejnené na webovej stránke a FB skupine.

NAŠI DARCOVIA:

Mgr. Ľuboš Veselý - 1 notebook, 1 netbook