• O školskom klube detí

• Školský klub detí (ďalej len klub) patrí medzi najvyhľadávanejšie školské voľnočasové zariadenie pre deti základných škôl. Navštevujú ho prevažne deti prvého až štvrtého ročníka. V klube si deti hravou formou rozvíjajú a opakujú nadobudnuté vedomosti a zručnosti z vyučovania.

Počas pobytu v klube dieťa nadobúda socializačné zručnosti, tvorí sa dobrá klíma, formuje osobnosť, vzdeláva sa hrou a zážitkom. V klube máme záujem a spoločne s deťmi pracujeme na tom, aby sa počas pobytu cítili bezpečne, mali radosť a vedeli správne riešiť vzniknuté životné situácie.

Dbáme na to, aby si deti po namáhavom vyučovaní oddýchli, mali dostatočný pobyt na čerstvom vzduchu a zmysluplne trávili svoj voľný čas.

Vedúca ŠKD: Mgr. Lucia Rintelová

kontakt: EDUPAGE, rintelova@zsmsriazanska.sk, 0910 680 744

Vychovávateľky (čísla sú aktívne počas pracovnej doby):

• Katarína Bartošová
            kontakt: EDUPAGE, bartosova@
            zsmsriazanska.sk, 0904 612 825

• Mgr. Monika Pallayová
            kontakt: EDUPAGE, pallayova@
            zsmsriazanska.sk, 0904 676 794

• Mgr. Enikő Katonaová
            kontakt: EDUPAGE, katonaova@
            zsmsriazanska.sk, 0904 091 077

• Mgr. Andrea Majová
            kontakt: EDUPAGE, majova@
            zsmsriazanska.sk, 0904 671 086

Žiadame Vás, aby ste nevolali na čísla vychovávateliek počas obedu detí. Činnosť počas školského klubu je v kompetencii vychovávateliek v oddelení. Všetky postrehy, odporúčania a otázky ohľadom školského klubu smerujte na vychovávateľku.

Prihláška pre novoprijaté deti (ktoré ešte nenavštevovali náš školský klub, napríklad prváci):

novoprijati_SKD_Prihlaska.pdf

Prihláška pre deti, ktoré už navštevovali náš školský klub:

SKD_Prihlaska.pdf

Počas školského roka môžete dieťa oficiálne odhlásiť:

ŠKD_odhláška.pdf

Prerušenie dochádzky dieťaťa:

Zákonný zástupca môže prerušiť dochádzku dieťaťa (detí) do Školského klubu detí na kalendárny mesiac (prípadne kalendárne mesiace) ak o tom vopred (pred daným mesiacom/mesiacmi) informuje pani vychovávateľku a odovzdá tlačivo vedúcej ŠKD. Počas prerušenia dochádzky zákonný zástupca neplatí príspevok za ŠKD za prerušený mesiac/mesiace.

ŠKD_prerušenie.pdf