• Galéria úspechov

• 23. 10. 2019
            • Račianska veža - II. miesto v šachu

Račianska veža - II. miesto v šachu

Viola Lajčiaková z 9. B vyhrala 2. miesto v šachovej súťaži, čím si zabezpečila účasť v krajskom kole. Blahoželáme!

• 1.6.2019
            • Čokoládová tretra - postup do ďalšieho kola

Čokoládová tretra - postup do ďalšieho kola

I. Blažovská z I. A triedy postúpila v bežeckej súťaži Čokoládová tretra do ďalšieho kola v Košiciach, ktoré sa konalo 5. 6. Izabela sa umiestnila na nepostupovej 14. priečke, na postup jej chýbalo iba 23 stotín sekundy. Jej výsledný čas bol v behu na sto metrov 18,26. Je to napriek všetkému veľký úspech. Blahoželáme! Galéria fotografií

• Bratislava, moje mesto - II. miesto

Bratislava, moje mesto - II. miesto

Chlapci z 3.A  prežili 6. júna 2019 poobedie plné vzrušenia, ako skonštatovali, nakoľko v konkurencii 43 škôl, vrátane umeleckých, zo 476 zúčastnených výtvarných prác, získali 2. miesto v 9. ročníku výtvarnej súťaže Bratislava, moje mesto za výtvarné stvárnenie témy: Nová atrakcia pre Bratislavu. V tejto súťaži sa naši žiaci pravidelne zúčastňujú a umiestňujú.
            • Matematický klokan - I. miesto

Matematický klokan - I. miesto

V Matematickom klokanovi náš prváčik Martin Ševcech získal prvé miesto. Ale úspešných riešiteľov bolo viac. Tešíme sa, že tu máme matematické hlavičky. Galéria fotografií

• Olympijský deň - I. miesto

Olympijský deň - I. miesto

Naši žiaci z prvého stupňa sa postarali o prvé miesto v súťaži na olympijskom dni. Reprezentovali nás žiaci A. Prochádzková, K. Hanzelová, P. Ambruz, M. Turza). Blahoželáme. Galéria fotografií

• 9. 12. 2019
            • Mikulášska Šinter liga - II. miesto

Mikulášska Šinter liga - II. miesto

Žiaci z nášho bbasketbalového Šinter krúžku sa zúčastnili prvého súťažného zápolenia v tomto školskom roku spojeného so sviatkom Mikuláša. Umiestnili sa na 2. mieste, čo je takisto veľký úspech.

• 10. 12. 2019
            • Festival vody - III. miesto

Festival vody - III. miesto

Dňa 10. 12. 2019 sa žiaci 7. A triedy v zložení: M. Marcinek, C. Sartolenová, T. Slámová a D. Polatseková zúčastnili pod vedením A. Trstenskej finále festivalu. Vybrali sme si tému: Prečo je dôležité budovať čističku odpadových vôd? V II. kategórii sa medzi 16 základnými školami žiaci umiestili na treťom mieste. Tejto súťaže sme sa zúčastnili po prvýkrát a hneď takýto úspech. Blahoželáme.