• Prenájmy

• Ponúkame vám prenájom v našej škole. V prípade záujmu o prenájom kontaktujte vedenie školy. Prenájmy sa uzatvárajú na školský rok od septembra. Ak si chcete včas zabezpečiť prenájom, je potrebné rezervovať si ich už v máji/júni.

Cenník:

Riaditeľ Základnej školy s materskou školou v súlade so Zásadami prenajímania stavieb, nebytových priestorov a pozemkov vo vlastníctve Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto a zvereným jej do správy hlavným mestom SR Bratislavou určuje od školského roka 2019/20 výšku prenájmu majetku v závislosti od prevádzkových nákladov:

Predmet nájmu

Výška nájmu

Telocvičňa

20 €/hod.

Športový areál

12 €/hod.

Chodba s divadielkom

16 €/hod.

Chodba

8 €/hod.

Trieda

10 €/hod.

Odborná učebňa

12 €/hod.

Konferenčná učebňa

16 €/hod.

Jedáleň

18 €/hod.

V prípade, že sú účastníkom aktivity, ktorá sa koná počas prenájmu, žiaci našej školy (v 90 %), poskytuje sa zľava 50 % na hodinu. Zľavu môžeme poskytnúť aj prenájmom počas nedele.