• MŠ, Letná: Cyklostojan

• Aj naša materská škola ponúka možnosť odložiť si bezpečne svoj bicykel. Vďaka Starzu môžu naše deti a rodičia využiť dva cyklostojany. PEKNE ĎAKUJEME!

• MŠ, Letná: Ďalšia kolobežka za papier

• Ďakujeme všetkým, ktorí zbierajú papier v našom zariadení. Vďaka Vám, rodičia a priatelia školy, sme zakúpili ďalšiu kolobežku. Máme z nej veľkú radosť! Aha takúto - Fotoalbum.

• ZŠ: Účelové cvičenie

• V stredu mal II. stupeň účelové cvičenie na Kuchajde. Po teoretickej príprave v septembri žiaci v tento deň súťažili v rôznych disciplínach: prvá pomoc, orientácia na neznámom mieste, hod granátom, varovné signály a pod. Najúspešnejšia bola VII. A trieda. S ňou sa oplatí ísť na nebezpečné miesta :-). Súčasťou cvičenia bola aj evakuácia školy, ktorú sme zvládli pod 4 minúty. Učili sme sa teda takýmto spôsobom aj posledné dni pred prázdninami. (Ján Papuga)

•  ZŠ: Záver Šinter ligy
          • ZŠ: Záver Šinter ligy