• OZNAM ZŠ S MŠ: Informácie o opatreniach

• Informačný list od starostu MČ BA-NM: otvoríte kliknutím

Informácie o prijímaní do našej školy: otvoríte kliknutím

Informácia o poplatkoch: otvoríte kliknutím *  link

​​​​​​​Vážení rodičia,

v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu si prerušenie vyučovania v škole vyžiadalo využívanie iných foriem vzdelávania. Škola zabezpečuje vzdelávanie každého predmetu samoštúdiom žiakov, a to predovšetkým prostredníctvom elektronickej komunikácie cez EduPage, e-mailami, vybranými on-line hodinami a novoprístupnými bezplatnými portálmi:. www.ucimenadialku.sk.

• ZŠ: Výchova a vzdelávanie doma

• Máme tu situáciu, ktorú sme ešte nemali. Škola sa preniesla do našich domácností. Učiteľmi sa stali rodičia a predmety máme rôzne. Škola nám chýba, ale robíme všetko preto, aby sme sa do nej nevrátili bez vedomostí. Pomáhajú nám aj učitelia, ktorí sú tu pre nás vďaka internetu. Buďte všetci zdraví, pokojní a veselí! Galéria fotografií. (K. Čuntalová)

• OZNAM: 2 % pre ZŠ s MŠ

• Napriek zložitej situácii všetci veríme, že sa všetko vráti do starých koľají. A vtedy budeme potrebovať vašu pomoc v podobe darovania 2 % z dane. Peniaze sú v správe rodičovských združení a budú využité na potreby detí.

Informácie, ako môžete svojej škole a materským školám pomôcť, a tlačivá, nájdete na: https://zsriazanska.edupage.org/a/dary-a-2-

Ďakujeme.