• Zamestnanci

        • RIADITEĽ ŠKOLY: PhDr. Ján Papuga, PhD.

          ZÁSTUPKYNE RIADITEĽA PRE ZŠ: Mgr. Katarína Čuntalová, PaedDr. Adriana Dudášová

          ZÁSTUPKYŇA RIADITEĽA PRE MATERSKÉ ŠKOLY: Mgr. Veronika Macháčová

          ________________________________________________________________

          Vedúca Školského klubu detí: Bc. Lucia Rintelová

          Vedúca školskej jedálne: Alžbeta Lauková

          Výchovná poradkyňa: Mgr. Katarína Čuntalová

          Špeciálne pedagogičky: PhDr. Janka Adamková, Mgr. Mária Remišová, PhD. 

          Vedúca metodického združenia (I. stupeň a ŠKD): Mgr. Elena Paráková

          Vedúca predmetovej komisie pre oblasti jazyk a komunikácia (SJL, ANJ, ŠPJ), človek a spoločnosť (DEJ, GEO, OBN), človek a hodnoty (ETV, NÁV), umenie a kultúra (HUV, VYV): Mgr. Dušan Šesták  

          Vedúca predmetovej komisie pre oblasti matematika a práca (MAT, INF) s informáciami, človek a príroda (BIO, FYZ, CHÉM), človek a svet práce (TECH), zdravie a pohyb (TŠV): Mgr. Jana Fabiánová

          Triedni učitelia: Mgr. Kamila Čajdová, Mgr. Elena Paráková, Mgr. Alena Šuláková, Mgr. Martina Zverková, PhD., PaedDr. Gabriela Emrichová, PaedDr. Zuzana Ferková, PhDr. Janka Adamková, Mgr. Zuzana Ščibrányová, Mgr. et Mgr. Jana Fabiánová, Mgr. Katarína Čuntalová, Mgr. Lucia Miglierini, Mgr. Tatiana Kindji, PaedDr. Adriana Dudášová, Mgr. Marian Trojčák, Mgr. Dušan Šesták

          Netriedni učitelia: Mgr. Anna Trstenská, Mgr. Luaces Aristarco Paulino Perez, Mgr. Hana Boskovičová, Mgr. Lucia Čechová, Mgr. Mária Petreková, Mgr. Natália Ondrušková

          Vychovávateľky Školského klubu detí: Bc. Lucia Rintelová, Eva Žalmanová, Mgr. Enikö Katonaová, Andrea Majová, Katarína Bartošová

          Pedagogickí asistenti: Mgr. Lucia Miglierini, Mgr. Lucia Čechová, Mgr. Mária Maderičová, Petronela Adamcová, Paulína Mede, Ľudmila Hrušovská

          ________________________________________________________________

          Učiteľky (MŠ, Letná): Anna Devečková, Jana Grilová, Zuzana Hnátová, Magdaléna Križová, Zlatica Macháliková, Mgr. Mária Paľová, Monika Schotterová, Karin Šoltésová, Jana Lomjanská 

          Učiteľky (MŠ, Teplická): Helena Baumannová, Anna Masarovičová, Eva Radnótiová, Kvetoslava Števlíková, Zlata Luptáková, Jana Khandlová, Božena Falťanová

          _________________________________________________________________

          Mzdová účtovníčka a personalistka: Oľga Kováčová

          Ekonomická účtovníčka: Lenka Šofrancová

          Administratívna pracovníčka: Edita Selbst

          Kuchárky: Mária Neszméryová (vedúca kuchárka), Mária Krížovská

          Pomocné kuchárky: Andrea Paličová, Jana Zužová, Lucia Bubelíniová

          Školník-údržbár: Pavol Banzi

          Upratovačky (ZŠ): Blanka Póčová, Katarína Cvedlerová

          Upratovačky (MŠ, Letná): Eva Méryová, Janka Révajová

          Upratovačky (MŠ, Teplická): Zuzana Hudeková, Ing. Jana Dubčeková